Kadeti Slaven Belupa upisali veliku pobjedu u gostima u Rijeci

Kadeti Slaven Belupa pobijedili su Rijeku u gostima u zaostaloj utakmici 12. kola Prve HNL za pionire i kadete.

Gostovanje u Rijeci uvijek je neugodno kod izrazito dobrog protivnika kojega je teško pobijediti. Slavenovi su kadeti pomalo iznenadili i slavili s 2:1. Igrači trenera Želimira Mešnjaka poveli su golom Arambašića u 11. minuti, a vodstvo je podebljao u 62. minuti Crnoja. Domaćin je pred kraj utakmice smanjio na 2:1 preko Simčića.

Pioniri nisu uspjeli iznenaditi domaćina i poraženi su rezultatom 2:0.

Kadeti su se popeli na sedmo mjeso i na svome kontu imaju osamnaest bodova te sada kasne samo dva boda za petim mjestom koje drži Osijek.

Pioniri su nešto lošiji i trenutno su tek na dvanaestom mjestu, no do kraja jesenskog dijela još imaju vremena popraviti stanje na tablici.