70
Snimio Marko Posavec
Kompletirano je 9. kolo Četvrte NL Bjelovar – Koprivnica – Virovitica.

U derbiju kola u Cvetkovcu, na Starom Bregu, Slaven Belupo II dočekao je Ferdinandovac. Bio je to obračun prve i druge ekipe lige.

Mladi Farmaceuti svih 90 minuta bili su bolji takmac te da nije bilo odličnog vratara Peršića rezultat bi bio puno veći.

Već do 30. minute rezultat je bio 3:0. Zabijali su dva puta Ivan Delić, mlađi brat Slavenovog kapetana Mateasa te je jedan gol ugradio Luka Liklin.

Bilo je još puno šansi za domaće, najbolja je došla iz penala kojeg je izborio i zapucao Mihael Mladen.

U sljedećem kolu mladi Slavenaši gostuju u Daruvaru, dok Ferdinandovac u županijskom derbiju dočekuje Tomislav iz Drnja.

Tomislav iz Drnja bio je siguran pred svojim navijačima protiv Zdenke 91. Drnjančani su bili bolji takmac kroz cijeli susret te su zasluženo slavili s 4:0.

Mladost iz Kloštra Podravskog upisala je nova tri boda pobijedivši Čazmu rezultatom 4:1.