Petak, 17. svibnja 2024.

BADMINTON Anja Matovina osvojila turnir u mješovitim parovima, odlični Nika i Lovro

Troje mladih članova Badmintonskog kluba Koprivnica nastupilo je u subotu u 4. krugu Hrvatskog kupa u uzrastima U-13 i U-17.

U konkurenciji od 58 natjecatelja iz svih hrvatskih klubova, mladi su koprivnički badmintonaši ponovno ostvarili sjajne uspjehe. Najbolja je ovoga puta bila Anja Matovina koja je u mješovitim parovima U-17 sa suigračem Lukom Črepom iz Badmintonskog kluba Međimurje osvojila prvo mjesto i zlatnu medalju. U pojedinačnoj konkurenciji bila je deveta.

Nika Matovina je u mješovitim parovima U-17 sa suigračem Ivanom Grubićem, također iz Međimurja, osvojila četvrto mjesto, a pojedinačno je bila treća.

Lovro Matovina je u mješovitim parovima U-13 sa suigračicom Raniom Vindiš iz Badmintonskog kluba Flex osvojio peto mjesto. Pojedinačno je bio deveti.

Službene rezultate turnira možete pogledati ovdje.