FOTO MAJETIĆ SRUŠIO PREKODRAVAC Đelekovčani teškom mukom pobijedili Ždalčane, Majetić postigao hat-trick

91
Sunčano i vruće nedjeljno prijepodne donijelo nam je sraz Osvita i Prekodravca. Sretniji su na kraju domaćini koji su pobijedili 5:2.

Iako rezultat sugerira drugačije, ovo je bila sve samo ne lagana utakmica za Đelekovčane koji su imali status favorita u današnjem ogledu. Dapače, gosti su bili bolji takmac u prvome dijelu u kojem su promašili nekoliko izglednih šansi dok se domaćin probudio tek u posljednjih pet minuta prvoga poluvremena.

Prekodravac je došao u vodstvo u 32.minuti kada je Poldrugač lijepim lob udarcem matirao Vlaha tj pogodio vlastitu mrežu. Minutu prije kraja poluvremena za 1:1 zabija Juras. Mogli su domaćini do preokreta no udarac Majetića zaustavila je vratnica.

U drugome dijelu gledatelji su mogli vidjeti čak pet pogodaka. Prvo Majetić udarcem iz daljine dovodi Đelekovčane u vodstvo da bi u 76.minuti Kirin poravnao rezultat. Do kraja utakmice Majetić je još dva puta matirao ozlijeđenog Imreija, a jedan pogodak pridodao je Lopatnik.

U sljedećem kolu Osvit odlazi na gostovanje u Sigetec, a Prekodravac dočekuje Tomislav Radnik.

Prva ŽNL – 2.kolo

Đelekovec: Osvit – Prekodravac 5:2 (1:1) Juras 44′ Majetić 57′ 85′ 90′ Lopatnik 89′ / Poldrugač 32′ (ag) Kirin 76′