Petak, 26. travnja 2024.

PRVA ŽNL Bratstvo lako do tri boda u Legradu

Današnjom utakmicom Graničara iz Legrada i Bratstva iz Kunovca otvoreno je 24. kolo Prve županijske nogometne lige.

Nogometaši Bratstva u posljednje vrijeme igraju odlično, a danas su gostovali u Legradu kod tamošnjeg Graničara. Rezultatsku inicijativu Kunovčani su preuzeli već u prvom poluvremenu kada su na predah otišli s vodstvom od dva pogotka. Strijelci za Bratstvo u prvom poluvremenu bili su Dean Slijepčević i Dominik Petran.

U nastavku susreta igra se dodatno rasplamsala, a Bratstvo je na kraju slavilo s 5:3. Spomenimo kako je u drugom poluvremenu tri pogotka za Bratstvo postigao Ivan Hajdić.

Preostali susreti igraju se sutra, a prvi će na teren izaći nogometaši Osvita iz Đelekovca i Sloge iz Koprivničkog Ivanca koji igraju u jutarnjem terminu.