Utakmicama u Koprivnici i Ždali danas je otvoreno 21. kolo Prve županijske nogometne lige.

Tehnika je na umjetnoj travi danas ugostila vodeći Tomislav iz Drnja. Nakon uvodnih desetak minuta utakmice, Drnjanci su ostali bez Milana Manojlovića kojeg je glavni sudac Brunec isključio nakon što se napadač Tomislava “zakačio” s Denisom Maurovićem. Tomislav je s igračem manje poveo u 25. minuti utakmice preko Nikole Bosa koji je sjajnim udarcem s vrha šesnaesterca matirao domaćeg vratara.

Tomislav je u drugom poluvremenu povisio svoje vodstvo preko Roberta Bukovca koji je bio siguran s bijele točke nakon što je u domaćem šesnaestercu srušen Hrvoje Bači. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao i Tomislav je s igračem manje osigurao vrijednu pobjedu protiv Tehnike.

U drugoj današnjoj utakmici Prekodravac iz Ždale je s konačnih 3:2 pobijedio Kalinovac.

Preostali susreti igraju se sutra, a prvi će na teren izaći nogometaši Bratstva koji na domaćem terminu igraju protiv Lipe iz Hlebina u jutarnjem terminu.