Nedjelja, 5. svibnja 2024.

BADMINTON Lovro Matovina zlatni u parovima, Nika osvojila prvo mjesto u konkurenciji pojedinaca

Protekle subote u Čakovcu je u organizaciji Badmintonskog kluba Međimurje održan 11. po redu međunarodni badminton turnir ‘Youth International 2019’ za limače U-11, mlađe kadete U-13, kadete U-15 i juniore U-19 u konkurenciji pojedinaca i parova.

Na međunarodnom turniru nastupilo je preko 130 badmintonaša iz Austrije, Mađarske, Slovenije, Srbije, Slovačke i Hrvatske, a predstavnici BK Koprivnice ostvarili su zapažene rezultate

Talentirani Lovro Matovina je u kategoriji dječaka U-11 u pojedinačnoj konkurenciji osvojio peto mjesto, a u paru s Vitom Petijem iz BK Međimurja osvojio je prvo mjesto i zlatnu medalju. Nika Matovina je u kategoriji djevojaka U-15 pojedinačno osvojila prvo mjesto i zlatnu medalju, dok je Anja Matovina sa svojih 16 godina nastupila u kategoriji U-19 i pojedinačno osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju.

Također. Anja i Nika su u istoj kategoriji u paru osvojile drugo mjesto i srebrnu medalju.