Srijeda, 2. listopada 2024.

Po lijepom i sunčanom danu odigrana su dva susreta 19. kola Prve županijske nogometne lige.

Tehnika je na domaćem terenu ugostila Kalinovac, posljednju momčad lige. Već na samom početku utakmice vidjelo se da će nogometaši Tehnike preuzeti terensku inicijativu, ali u napadu nije bilo konkretnosti. Strpljivi gosti iz Kalinovca svoju su priliku čekali iz kontri i prekida, a poveli su krajem prvog poluvremena nakon što obrana Tehnike nije dobro ispucala loptu iz svojeg šesnaesterca. U nastavku susreta Tehnika je tražila povratak u utakmicu, a uspjeli su izjednačiti preko Ernečića koji je pogodio s bijele točke. Međutim, do kraja susreta Građevinari nisu uspjeli napraviti rezultatski preokret i utakmica je završila s konačnih 1:1.

Oslabljeno Bratstvo danas je s čak pet juniora u prvom sastavu osiguralo važna tri boda na gostovanju kod Prekodravca iz Ždale. Kunovčani su slavili s konačnih 2:0.

Preostali susreti igraju se sutra, a prvi će na teren izaći nogometaši Osvita iz Đelekovca i molvarske Mladosti koji igraju u jutarnjem terminu.