Utorak, 8. listopada 2024.

TURNIR U KRIŽEVCIMA Cvjetno Poliklinika Milojević uzela naslov u zadnjim sekundama, Pulse Night Club Stock osvojio treće mjesto

Danas je završen Turnir u malom nogometu Križevci 2018. Ožujsko-KTC te Turnir županijskih klubova Robin trgovine-Ožujsko.

Kako smo već ranije pisali, Turnir županijskih klubova Robin trgovine-Ožujsko osvojila je ekipa NK Kunovec.

Nešto kasnije, gledatelji u Križevcima saznali su i pobjednika Turnira u malom nogometu Križevci 2018. Ožujsko-KTC, a riječ je o ekipi Cvjetno Poliklinika Milojević. Samo dvije sekunde prije kraja susreta rezultat je bio 1:1, ali onda se ukazao Mihovil Prgomet koji je pogodio za 2:1 i donio svojoj ekipi naslov pobjednika turnira.

U utakmici za treće mjesto, broncu je osvojila ekipa Pulse Night Club Stock d.o.o. koja je pobijedila Renzo #99 nakon boljeg izvođenja penala. Regularni dio utakmice završio je s 1:1, a na penalima su igrači Pulse Night Club Stocka bili uspješniji i slavili s konačnih 7:6.

Detalje sa spomenutih utakmica možete pogledati ovdje.