Mladi nogometaši Slaven Belupa, dječaci rođeni 2011. godine, osvojili su odlično drugo mjesto na međunarodnom malonogometnom turniru u mađarskom Kapošvaru.
Pod vodstvom trenera Matije Škrinjara mladi Slavenaši ostvarili su dvije pobjede te jedan remi i poraz što je bilo dovoljno za srebrnu medalju. Slavenaši su bili bolji od Kapošvara s 2:0 te od Siófoka s 8:1, dok su remizirali s Pečuhom (2:2). Jedini poraz upisali su od ZTE-a koji je bio bolji s konačnih 4:2.
Za najboljeg igrača turnira proglašen je Slavenaš Lovro Pintar, a kod strijelaca se istaknuo Niko Nestić koji je postigao četiri pogotka. Spomenimo još kako su Vito Volf, Ante Markić, Karlo Kos i Petar Trakošćanec zabili po dva pogotka, dok su Jurica Legemec i Mihael Čavić dodali jedan.
Sastav: Niko Nestić, Vito Volf, Ante Markić, Karlo Kos, Petar Trakošćanec, Jurica Legemec, Mihael Čavić, Lovro Pintar, Filip Maronić, Emanuel Kaić.
Trener: Matija Škrinjar.
