Utorak, 23. travnja 2024.

Nakon završetka grupne faze, danas je odigran drugi dan eliminacijskog dijela malonogometne Pan Zimske lige koju organizira Udruga za mali nogomet Koprivnica, a glavni su joj medijski pokrovitelji Radio Drava i portal Drava.info.

Kao utakmicu dana izdvojili smo susret šesnaestine finala seniorskog dijela turnira između križevačkog Replaya i Centra Škudar. Od prve minute igrači Replaya zagospodarili su terenom i nizali brojne napade od kojih su u prvom poluvremenu realizirali dva i na predah otišli s 2:0. U nastavku susreta igrači Centra Škudar uspjeli su postići pogodak koji ih je nakratko vratio u utakmicu, ali nedugo potom Replay zabija još jedan pogodak i završava utakmicu pobjedom od 3:1.

U nastavku pogledajte i rezultate s ostalih današnjih utakmica te raspored odigravanja za iduća dva dana.