Srijeda, 15. svibnja 2024.

U tijeku su utakmice petog dana 11. sezone Pan Zimske lige, malonogometnog natjecanja koje organizira Udruga za mali nogomet Koprivnica, a glavni su mu medijski pokrovitelji Radio Drava i portal Drava.info.

Derbi utakmica današnjeg dana svakako je bila između dvije vrhunske ekipe, Superprinta i Robin Marketa 0-24 u seniorskoj grupi K.

U uvodnim minutama susreta, igrači Superprinta su unutar samo nekoliko sekundi pogodili dvije vratnice. Iako je Robin vodio igru, igrači Superprinta strpljivo su čekali svoju priliku iz kontri. Ubrzo su poveli s 1:0, a nedugo potom realizirali su i kazneni udarac te tako otišli na predah s 2:0. U nastavku susreta povećali su svoje vodstvo za još jedan pogodak, utješni gol za Robin postigao je Alen Szabo, a sekundu-dvije prije kraja utakmice Superprint odlazi na konačnih 4:1. U momčadi Robina danas je nedostajalo konkretnosti u napadu, a malonogometni španeri iz Superprinta kažnjavali su svaku njihovu pogrešku.

Preostale rezultate današnje Zimske lige možete pratiti ovdje.