Petak, 17. svibnja 2024.

FOTO/VIDEO: ZIMSKA LIGA Jambrušić ‘riješio’ CB 048 i donio Vintage baru tri boda

U tijeku su utakmice šestog dana 11. sezone Pan Zimske lige, malonogometnog natjecanja koje organizira Udruga za mali nogomet Koprivnica, a glavni su mu medijski pokrovitelji Radio Drava i portal Drava.info.

Današnja derbi utakmica svakako je bila ona između dva ‘kafića’, Vintage bara/Unijabetona i Caffe bara 048 u seniorskoj grupi A.

Mlađahna ekipa CB 048 hitro je krenula u susret, ali pet minuta prije kraja prvog poluvremena Vintage bar/Unijabeton poveo je preko Krune Jambrušića. U nastavku susreta igrači CB 048 pokušavali su stići do izjednačenja, ali iskusni igrači Vintagea nisu se dali smesti i ponovno su zabili preko Jambrušića. Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao, pa je Vintage bar/Unijabeton slavio s 2:0.

Ostale rezultate današnje Zimske lige možete pratiti ovdje.

Zimska liga: Vintage bar Unijabeton – CB 048, 2. poluvrijeme, trenutno 1:0