TREĆA HNL Koprivnica poražena, ali i teško oštećena u Vukovaru

Nogometaši Koprivnice danas su igrali susret osmog kola Treće hrvatske nogometne lige Istok u gostima kod NK Vukovara 1991.

Zeleni su u susret ušli jako dobro, stvarali su prilike, ali Vukovar je iskoristio nesmotrenost u gostujućoj obrani i poveo s 1:0.

Nakon primljenog pogotka, Koprivnica je nastavila napadati i stvarati prilike.

Izdvojimo kako je pred domaćim vratima dva puta došlo do starta za najstrožu kaznu, ali glavni sudac nije pokazao na bijelu točku.

U 25. minuti utakmice, trener Koprivnice Vedran Medenjak, zaradio je isključenje zbog učestalih prigovora.

U drugom poluvremenu Zeleni nastavljaju napadati, ali Vukovar još jednom stiže do pogotka.

Nakon drugog, Koprivnica je ubrzo primila i treći pogodak.

U sljedećem kolu, Koprivnica će na domaćem terenu ugostiti Belišće, a u srijedu ih čeka susret osmine finala Županijskog kupa protiv Mladosti iz Sigeca.