Podravka Vegeta glatko pobijedila Umag, ovoga tjedna još dvije utakmice

Rukometašice Podravka Vegete upisale su još jednu visoku pobjedu u domaćem prvenstvu. U gostima kod Umaga u sklopu petog prvoligaškog kola, koprivnička je ekipa slavila s 42:18.

Početak utakmice možda je bio malo sporiji za Podravku, ali do kraja prvog poluvremena rezultat je za Umažanke bio nedostižan – 22:9. Maria Holešova u prvom je dijelu susreta postigla pet, a Selena Milošević četiri pogotka.

Budući da Podravkina nadmoć ni u jednom trenutku nije dovedena u pitanje, trener Zlatko Saračević i u ovoj je utakmici dao minute svim igračicama iz sastava. U drugom dijelu posebno je raspoložena bila Korina Karlovčan sa šest pogodaka.

Podravka Vegeta ovoga tjedna igra još dvije prvenstvene utakmice u domaćoj dvorani: u subotu protiv Murvice te u nedjelju protiv Splita 2010.

Umag: Lucija Blašković, Simona Selar, Monika Pratljačić 3, Sara Imamović 1, Tena Mataija 3, Nataša Miočinović 3, Ana Jajčević 5, Andrea Pavković, Azra Imamović, Nikolina Nushi, Tea Bunić 2, Korina Matković, Klaudija Gjini, Lena Ljubić, Ariana Kernjus 1, Dora Brkljača.

Podravka Vegeta: Antonia Tucaković, Nikolina Zadravec, Ana Turk 4, Maria Holešova 5, Korina Karlovčan 6, Elena Popović 3, Selena Milošević 5, Dragica Džono, Dejana Milosavljević 4, Alena Ikhneva 4, Jovana Risović, Lea Franušić, Magdalena Ećimović, Tena Petika 3, Natalija Chigirinova 6, Ana Debelić 2.