Podravka Vegeta glatko pobijedila Mrđenov Zrinski, slijedi Győr u nedjelju

426
Izvor: Rukometni klub Podravka Vegeta (Facebook).
Rukometašice Podravka Vegete upisale su još jednu glatku prvenstvenu pobjedu. U 9. kolu Prve hrvatske rukometne lige svladale su Zrinski u Čakovcu 19:34.

Podravka je već na poluvremenu vodila s više nego dvostrukom prednošću – bilo je 8:19. Čakovčanke su svoj prvi pogodak zabile nakon Podravkinog četvrtog. Razlika je samo rasla, sve do konačnih plus 15 za Podravku kojoj igračice Gorana Mrđena, nekadašnjeg trenera koprivničke ekipe, nisu mogle parirati.

Najviše pogodaka zabila je Natalia Chigirinova – sedam. Šest je puta mrežu tresla Nikolina Zadravec, a po pet golova dodale su Maria HolešovaSelena Milošević.

Utakmica je odigrana ranije zbog novog europskog izazova za Podravka Vegetu. Nakon pobjede u gostima kod njemačkog Thüringera, u koprivničku gimnazijsku dvoranu u nedjelju dolazi mađarski Győr. Druga ovosezonska utakmica Podravke u Ligi prvakinja počinje u 18 sati i 45 minuta.