Rukometašice Podravka Vegete danas su igrale susret trećeg kola grupne faze Lige prvakinja protiv slovenskog Krim Mercatora.

Nakon 10 minuta izrazito čvrste i borbene igre, Podravka je vodila s 4:3 zahvaljujući sjajnoj vratarki Jeleni Risović koja je skupila pet obrana.

U 25. minuti igre, Podravka je vodila s 13:9, ali gostujuće igračice uspjele su uloviti priključak pa se na poluvreme otišlo s 15:13.

U nastavku susreta, ponovno je briljirala sjajna Risović koja je nadodala još četiri obrane.

Deset minuta prije kraja susreta, Podravkašice su imale četiri gola prednosti (24:20).

Tridesetak sekundi prije kraja susreta, Krim je izjednačio je na 27:27.

Podravka u zadnjem napadu nije uspjela postići pobjedonosni pogodak i na kraju je završilo s konačnih 27:27.

Koprivničke rukometašice u sljedećem kolu gostuju kod Krima, a nadamo se da će pobjedom osigurati plasman u nokaut fazu Lige prvakinja.