Subota, 5. listopada 2024.

PRVA HNL Slaven pobijedio Inter i upisao prvu pobjedu

Nogometaši Slaven Belupa u zaostaloj utakmici četvrtog kola Hrvatski Telekom Prve lige ostvarili su svoju prvu pobjedu u novoj sezoni.

Slaven je slavio protiv Intera iz Zaprešića s 2:1, a pogotke za Farmaceute postigli su Mendy i Gordana.

Slaven Belupo dominirao je cijelo prvo poluvrijeme, a naplata je stigla u 42. minuti.

Bongongui je sjajno pronašao Mendyja koji je iz drugog pokušaja uspio svladati Kelavu za 1:0.

U drugom poluvremenu gledali smo izjednačenu utakmicu sve do 65. minute kada je Gordana primio loptu na 25 metara i sjajno pogodio za 2:0.

Samo nekoliko minuta kasnije gosti su smanjili vodstvo. Najviši u skoku nakon kornera bio je Andrić koji pogađa glavom za 2:1.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao te su Slavenaši upisali prva tri boda ove sezone.

Nogometaši Slaven Belupa i idućeg će vikenda igrati na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš. U nedjelju, 16. rujna, odmjerit će snage s Lokomotivom.