Subota, 1. lipnja 2024.

FOTO Slavenovi juniori izgubili od Dugopolja

Juniori Slaven Belupa poraženi su u drugom kolu Prve hrvatske nogometne lige. Na terenu s umjetnom travom koprivničkog Gradskog stadiona Ivan Kušek – Apaš bolji su bili njihovi vršnjaci iz Dugopolja rezultatom 1:2.

Momčad trenera Ivice Sertića povela je sredinom prvog poluvremena pogotkom Mlinarića, no gosti su u nastavku preokrenuli rezultat: prvo je zabio Šušnjara u 75. pa Glavinić u 88. minuti. Desetak minuta prije kraja Slavenov stoper Lisjak dobio je crveni karton zbog rušenja napadača gostiju u izglednoj situaciji. Idućeg vikenda Slavenovi juniori gostuju kod Intera u Zaprešiću.

Sastav: Topolnjak – Lisjak, Hlevnjak, Krištofić – Jakupak, Vuić, Resler, Liklin – Brković, Mlinarić, Sinjaković. Još je igrao: Fusić. Trener: Ivica Sertić.