Nedjelja, 6. listopada 2024.

FOTO Slaven Belupo svladao Mladost u prijateljskoj utakmici povodom rođendana Ždralovčana

Nogometaši Slaven Belupa jučer su u Ždralovima igrali prijateljsku utakmicu protiv Mladosti povodom 85. rođendana domaćina.

Slavenaši su slavili rezultatom 0:1, a jedini pogodak na susretu postigao je Mateus Lima, stoji u izvještaju na službenim stranicama kluba.

U prvom poluvremenu najistaknutiji igrač na utakmici bio je Srbljanović, vratar Mladosti, koji je s nekoliko bravuroznih obrana zaustavio pokušaje Jelića, Mateusa, Nowaka i Mlinarića.

Zahvaljujući njemu rezultat je nakon prvih 39 minuta bio 0:0, a onda se Mateus Lima izborio za jednu loptu na 20-ak metara, povukao ju prema golu i snažnim udarcem lijevom nogom pogodio suprotni kut za vodstvo Slavena.

U nastavku susreta trener Tomislav Ivković dao je priliku svim svojim igračima, a rezultat se nije mijenjao iako je koprivnička momčad stvorila veliki broj prilika.

– Hvala domaćinu na lijepom gostoprimstvu, a mi želimo Mladosti sve najbolje povodom rođendana i puno sreće u aktualnoj sezoni – poručili su iz Slaven Belupa.