Subota, 6. srpnja 2024.

ČETVRTA HNL ‘Vatrena’ utakmica na Starom Bregu pripala Tehničaru

U drugom kolu Četvrte hrvatske nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica na Starom Bregu sastali su se domaći Tehničar i gostujući Križevci.

Gledatelji su od prve minute mogli vidjeti tenzičnu i čvrstu utakmicu s oštrim startovima.

Tehničar je poveo već u 7. minuti utakmice preko Grabara.

U 34. minuti došlo je do svađe između Vukonića i Rumenjaka pa su obojica završila u svlačionici.

Početkom drugog poluvremena Križevci su izjednačili preko Jandrašeca koji pogađa za 1:1.
Da bi stvar bila gora po Tehničar, Halavuk je u 50. minuti utakmice zaradio drugi žuti karton i Cvetkovčani su ostali na devet igrača.

Međutim, nedugo nakon isključena Halavuka, drugi žuti zaradio je i gostujući igrač Pavličević. Obje momčadi su tako ostale s po devet igrača na terenu.

U 84. minuti za vodstvo Tehničara zabija Mihael Balaško.

Rezultat do kraja utakmice nije se mijenjao pa je tako Tehničar upisao važna tri boda u izrazito napetoj utakmici.