Nedjelja, 28. travnja 2024.

BRAVO ZA CURE Podravka Vegeta pred punim tribinama izborila grupnu fazu Lige prvakinja

U napetoj utakmici finala za ulazak u EHF Ligu prvakinja Podravka Vegeta je pobijedila rumunjsku Craiovu (22:21).

U prvo poluvrijeme naše su cure ušle hrabro i srčano pa je zbog nekoliko ubrzanih akcija bilo dosta promašenih zicera zbog čega su se Rumunjke odvojile i nametnule svoj ritam igre. Bez obzira na to do kraja poluvremena su Rukometašice Podravka Vegete razvukle igru na krila i na odmor otišle sa zaostatkom od -2. U drugo poluvrijeme ušle su hrabrije, pojačale obranu i pokazale da uistinu mogu doći do ostvarenja europskog sna. Teška utakmica u kojoj se igralo gol za gol do zadnjih minuta odvela je naše cure u grupnu fazu EHF Lige prvakinja rezultatom (22:21). – stoji na službenim stranicama RK Podravka Vegete.