Srijeda, 1. svibnja 2024.

FOTO Slaven Belupo i Dinamo II remizirali

Nogometaši Slaven Belupa remizirali su s drugom momčadi Dinama rezultatom 1:1.

Jedini pogodak u jučerašnjoj utakmici igranoj na pomoćnom travnjaku koprivničkog Gradskog stadiona Ivan Kušek Apaš za Slaven je postigao Jelić.

Prvi su u susretu zaprijetili naši nogometaši preko Gordane u 13. minuti, ali je njegov udarac otišao pored gola. Isti scenarij vidjeli smo u minutu kasnije samo je u glavnoj ulozi bio Dolček. Lijepu akciju Slavena vidjeli smo u 36. minuti. Kombinirali su Karamarko, Mendy, Gordana i Bongongui, a odličan udarac potonjeg obranio je gostujući golman. Zaprijetio je i Mendy Dinamu nakon ubačaja Muse, ali je rezultat ostao 0:0.

U nastavku utakmice prvi je zaprijetio Jelić “bombom” iz slobodnog udarca, ali je golman Dinama izvrsnom reakcijom spasio svoja vrata. Nakon niza promašenih prilika naše momčadi Dinamo je iskoristio svoju prvu u 76. minuti kada je precizan bio Šipoš.

Samo četiri minute kasnije izjednačio je Jelić čvrstim udarcem pod gredu s desetak metara. Do kraja susreta nismo vidjeli golove, iako je Slaven prijetio preko Bogojević, Puclina i Jelića te je utakmica završila 1:1.

SLAVEN BELUPO: Marković – Musa, Međimorec, Šarlija – Karamarko, Vidović, Puclin, Dolček – Gordana, Bongongui – Mendy. Još su igrali: Filipović, Bogojević, Bačelić Grgić, Goda, Lima. Trener: Tomislav Ivković.

DINAMO II: Jurić, Barišić, Franjić, Briški, Gogić – Plantak, Gjira, Tolić – Ćuze, Šipoš, Hasić. Još su igrali: Bašić, Knežević, Kim, Zagre. Trener: Igor Jovičević.

Fotografije: Slaven Belupo