Subota, 26. listopada 2024.

U prve dvije utakmice 26. i posljednjeg ovosezonskog kola Prve županijske nogometne lige vidjeli smo dvije velike pobjede gostiju.

Zanimljivo je da je u obje utakmice na poluvremenu rezultat bio 0:1. Prvak Borac u Legradu je još jednom dokazao da je zasluženo osvojio naslov prvaka slavivši s 0:4 nad Graničarem. Nogometaši iz Imbriovca nakon utakmice preuzeli su pehar prvaka Prve županijske nogometne lige.

Sloga je pak razbila Miklinovec s velikih 0:5, a kako se odvijalo drugo poluvrijeme “Žuta podmornica” je dobro i prošla.

Ostale utakmice igrat će se u nedjelju.

Valja spomenuti da je ovo bila pretposljednja utakmica u sudačkoj karijeri Omera Šogolja. Nakon 22 godine suđenja i 15 godina aktivnog igranja Šogolj će “objesiti fućku o klin”. Predstavnik Miklinovca Bono Kristić zahvalio mu se prigodnim poklonom.