Imbriovečki Borac osvojio je naslov prvaka Prve županijske nogometne lige i to na impresivan način. Imbriovčani su do vrha napunili mrežu Bratstva. Nakon 90 minuta rezultat je bio 9:0.

Novigradska Drava bila je na pragu pobjede protiv Miklinovca. Vodila je do 88. minute pogotkom Horvata, a onda je izjednačio Šarlija.

Drnjanski Tomislav doveo je u tešku situaciju Prekodravac slavljem u Ždali. Drnjančani su slavili pogocima Raca koji je zabio dva te Blažotića i Premca.

Peteranska Panonija odigrala je 1:1 s Tomislav-Radnikom. Poveli su gosti, a bod je Peterančanima, koji su na 0:0 promašili penal, donio Blažotić.

Kalinovac je bio bolji od Osvita s 4:1, a još jučer dok je još jučer Sloga svladala Graničar s 4:3.

U zadnjem kolu vodit će se velika bitka između Mladosti, Prekodravca i Panonije za opstanak.