Petak, 4. listopada 2024.

FOTO Ekipa Sidra osvojila malonogometni turnir u Peterancu, Pjetri najbolji igrač

Caffe bar Sidro pobjednik je malonogometnog turnira koji je ovaj vikend igran u Peterancu.

Prijelazni pehar, pehar u trajno vlasništvo i novčanu nagradu od 2000 kuna ekipa Sidra je dobila zahvaljujući finalnoj pobjedi od 3:1 nad ekipom Boca juniors Sport Dolenec.

Drugo mjesto na malonogometnom turniru Peteranec 2018. uvjerljivo je osvojio Tesarski obrt Joža pobijedivši MNK GOLOVRATKE 7:0.

Najboljim igračem turnira proglašen je igrač Sidra Karlo Pjetri, a najboljim strijelcem Mateo Hajduković iz redova Tesarskog obrta Joža koji je postigao deset pogodaka.