Nedjelja, 29. rujna 2024.

FOTO Boris Vadla ponovno među najboljima na moto utrci u Križevcima

Boris Vadla iz Malog Otoka ostvario je odličan rezultat osvojivši danas srebro na utrci Otvorenog prvenstva Hrvatske i Kupa HAK-a. Nagrada Križevaca 2018. i ove je godine okupila mnogobrojne ljubitelje jurilica na dva kotača.

Podsjetimo, Boris se i ovaj put utrkivao u najjačoj klasi 1000 SST. Prošle godine u toj je klasi osvojio broncu, dok je ove godine postigao još bolji rezultat i popeo se na drugo postolje. Zaljubljeniku u motore ovo je bila peta utrka u Križevcima.

Križevčanin Ivan Višak osvojio je prvo mjesto u klasi 600 SST, Koprivničanac Matej Jurenec bio je najbolji u Oldtimer klasi 1, Danijel Koprić iz Križevaca pobjednik je u klasi skuteri, a Ivan Komar bio je treći u Oldtimer klasi 3.

Dodajmo da prihod od prodaje ulaznica za Moto utrku “Nagrada Križevaca 2018.” i ove godine ide u humanitarne svrhe i to za nabavu kombi vozila za Udrugu “Maslačak”.