Srijeda, 8. svibnja 2024.

PRVAKINJE HRVATSKE! Podravka slavila u Vranjicu i obranila titulu državnih prvakinja

Rukometašice Podravke Vegete slavile su na gostovanju u Vranjicu rezultatom 21:31 i tako kolo prije kraja prvenstva osigurale naslov državnih prvakinja.

U današnjoj utakmici neizvjesnost je trajala tek desetak minuta, a onda su Podravkašice ‘stavile u brzinu više’ te se prošetale do pobjede. Već na poluvremenu rezultat je bio 11:17 te je pobjednik bio riješen nakon 30 minuta.

U nastavku susreta trenerica Snježana Petika dala je priliku svim svojim igračicama što su one iskoristile te su sve postigle barem po jedan pogodak. Najefikasnija u redovima prvakinja bila je Korina Karlovčan s pet pogodaka.

Idućeg vikenda Podravka će u sportskoj dvorani koprivničke Gimnazije Fran Galović proslaviti naslov prvakinja u praktički revijalnoj utakmici protiv Splita. Čestitke našim curama!