Ponedjeljak, 29. travnja 2024.

PRVA ŽNL Pobjeda Miklinovca protiv Panonije u sjeni teške ozljede Jasike

Danas je u Koprivnici odigrana posljednja utakmica 23. kola Prve županijske nogometne lige. Miklinovec je na svom travnjaku svladao Panoniju s 2:1.

Domaćin je poveo početkom susreta pogotkom Ledinskog, a do kraja prvih 45 minuta Peterančani su uspjeli doći do izjednačenja preko Labaša. Kako je krenuo prvi dio tako je krenuo i drugi.

Jurić je nakon lijepe akcije Miklinovca postigao pogodak za 2:1. Pokazalo se kasnije da je to bio i konačan rezultat. Ipak, najvažniji i najružniji trenutak utakmice vidjeli smo nekoliko minuta kasnije kada je igrač Panonije Jasika krivo stao. Prema prvim informacijama radi se o teškoj ozljedi gležnja.

Do kraja susreta Panonija je bacila sve karte u napad, ali nije iskoristila nekoliko lijepih situacija te se dva kola prije kraja dovela u velike probleme što se tiče ostanka u ligi.