Ponedjeljak, 29. travnja 2024.

FOTO Zeleni uvjerljivo slavili u Čepinu i nastavili s odličnim rezultatima

Nogometaši Koprivnice nastavili su s vrhunskim rezultatima ove sezone. U 25. kolu Treće hrvatske nogometne lige Istok na gostovanju kod Čepina slavili su rezultatom 1:3.

Domaćin je poveo već nakon dvije minute i to iz penala. Ipak, do kraja poluvremena Zeleni su u potpunosti preokrenuli rezultat. Odličnim prilikama Srbljinović i Tucaković najavili su domaćinima da neće biti dugo u vodstvu, a onda su Tuba i Kolar svojim golovima doveli Koprivnicu u vodstvo.

U nastavku utakmice obje ekipe imale su svoje prilike, a onda je Jajalo u 85. minuti stavio “točku na i”.

Tako su Zeleni slavili s 1:3 i stigli na diobu trećeg mjesta s 44 boda koliko ima i Međimurje. Momčad trenera Vedrana Medenjaka sada čeka kup-utakmica protiv Sloge iz Koprivničkog Ivanca u utorak.