Nedjelja, 19. svibnja 2024.

FOTO/VIDEO: ŽUPANIJSKI KUP Koprivnica bez problema protiv Sloge, slijedi veliki derbi Borca i Tehničara

Nogometaši Koprivnice treći su polufinalisti Županijskog nogometnog kupa. Samu završnicu natjecanja izborili su današnjom pobjedom na koprivničkom Gradskom stadionu rezultatom 7:0 nad ivanečkom Slogom.

Pred pedesetak gledatelja Zeleni su otpor gostiju slomili nakon samo desetak minuta kada je precizan bio Jambrušić. U 24. minuti Tucaković je glavom zabio za 2:0 i tako nakon četvrtine utakmice riješio pitanje pobjednika. Do kraja prvih 45 minuta Zanjko je zabio za 3:0.

U nastavku susreta Zeleni su do vrha napunili mrežu gostiju. Već u prvih 15-ak minuta drugog poluvremena Tucaković, Zanjko i Jambrušić su postigli svoje druge pogotke, a jedan je dodao Kolar za 7:0. Nakon toga do kraja susreta mreže su mirovale.

Tako se Koprivnica priključila Križevcima i legradskom Graničaru u polufinalu Županijskog kupa, a četvrti klub u samoj završnici natjecanja dobit ćemo nakon sutrašnje utakmice u Imbriovcu gdje će snage od 17 sati odmjeriti Borac i Tehničar iz Cvetkovca.

Kup: Koprivnica – Sloga