Utorak, 7. svibnja 2024.

FOTO/VIDEO: ŽUPANIJSKI KUP Jambrušić sredio Borac, bez iznenađenja u Križevcima

Nogometni klubovi Koprivnica i Križevci igrat će u finalu Županijskog kupa. Obje momčadi to su ostvarile današnjim pobjedama u polufinalu. Zeleni su bili bolji od Borca iz Imbriovca, dok su Križevčani svladali legradski Graničar.

Što se tiče utakmice na koprivničkom Gradskom stadionu Koprivnica je slavila s 2:0, a oba pogotka postigao je Jambrušić. Posebno valja izdvojiti drugi koji je bio pravi eurogol. Imbriovčani su svoju priliku propustili u posljednjoj minuti prvog poluvremena pri rezultatu 0:0 kada je Slukić izvrsnim refleksom obranio udarac Kovačića sa samo tri metra.

Ni u Križevcima domaćin nije dozvolio iznenađenje. Četvrtoligaš je identičnim rezultatom, 2:0, bio bolji od legradskog Graničara i tako izborio finale. Križevčani su postigli po pogodak u svakom poluvremenu. Finale će se igrati u Virju 30. svibnja s početkom u 17 sati.