Petak, 17. svibnja 2024.

FOTO/VIDEO Lutrija penala odlučila pobjednika u Legradu, golman zabio odlučujući, Prekodravac razbio Bratstvo

Aktivni su bili županijski nogometni ligaši na Praznik rada. Zanimljive utakmice gledali smo u Legradu gdje se igrala četvrtina finala Kupa te u Ždali gdje je Prekodravac odmjerio snage s Bratstvom u zaostaloj utakmici 14. kola Prve lige.

Drugog polufinalista Županijskog kupa, prvi su Križevčani, odlučila je lutrija jedanaesteraca u susretu Graničara i Ferdinandovca. Spretnijima i sretnijima s bijele točke pokazali su se domaći igrači, a odlučujući penal zabio je golman Ružić. Rezultat u regularnom dijelu susreta bio je 1:1.

U 65. minuti crveni karton za domaće dobio je Ganžulić, a desetak minuta prije kraja ‘pocrvenili’ su zbog naguravanja Paveli i Karan.

Ždalčani su razbili Bratstvo s visokih 5:1 i tako ponovno prepustili Dravi fenjer Prve lige. Važna tri boda Prekodravcu donijeli su Peroković s tri pogotka i Pavešić s dva.