Subota, 27. travnja 2024.

Juniori Križevaca osvojili su naslov juniorskoj prvaka u županijskoj ligi. Današnjom pobjedom na gostovanju u Koprivnici kod Miklinovca rezultatom 1:2 Križevčani su i matematički osigurali prvo mjesto.

Gosti su poveli nakon pola sata igre u prvom poluvremenu, a rezultat 0:1 bio je rezultat i nakon prvih 45 minuta. U nastavku susreta vidjeli smo dva eurogola. Prvo su Miklinovčani izjednačili, a onda su Križevčani još jednom stigli do vodstva koje nisu ispuštali do kraja susreta.

Iako je domaćin pokušavao doći na sve načine do svog drugog pogotka, naslov je otišao u Križevce. Iako Miklinovec ima još jednu utakmicu do kraja sezone, tri boda prednosti i bolji međusobni omjer su na stari Križevčana.

Valja istaknuti da se danas u Koprivnici okupilo 200-tinjak gledatelja što je impozantna brojka s obzirom na to da se radilo o juniorskoj utakmici županijske lige.