Četvrtak, 3. listopada 2024.

Slaven Belupo doživio težak poraz u Zagrebu, Lokomotiva Farmaceutima zabila pet golova

Nogometaši Slaven Belupa doživjeli su težak poraz u 29. kolu Prve hrvatske nogometne lige. Na gostovanju u Zagrebu Lokomotiva je svladala Farmaceute s čak 5:2.

Lokomotiva je povela u 26. minuti kada je precizan bio Šunjić. Samo pet minuta kasnije Krstanović je povisio na 2:0. Izgledalo je u tim trenucima kao da se Slaven neće dobro provesti u Zagrebu. Ipak, najbolji strijelac Farmaceuta Ivanovski nije tako mislio te je s dva pogotka do kraja poluvremena vratio stvari na početak.

U novo vodstvo Lokomotivu je doveo u 55. minuti bivši igrač Slavena Burić, a u posljednjih pet minuta Radonjić je s dva pogotka u potpunosti potopio Slaven. Visokih 5:2 sigurno su veliko upozorenje koprivničkom prvoligašu.

Naši nogometaši pali su na sedmu poziciju s 31 bodom. Pretposljednja Istra i posljednja Cibalia su na 24. Hoće li se trener Tomislav Ivković odlučiti na kakve promjene vidjet ćemo u četvrtak kada će njegova momčad ugostiti Inter na Gradskom stadionu.