Srijeda, 2. listopada 2024.

FOTO/VIDEO Pioniri Slavena svladali Sesvete, kadeti ispustili tri boda u samoj završnici

Pioniri i kadeti Slaven Belupa danas su na koprivničkom Gradskom stadionu odmjerili snage s vršnjacima Sesveta u 19. kolu Prve hrvatske nogometne lige.

Pioniri su upisali pobjedu s minimalnih 1:0, a jedini pogodak za momčad trenera Karla Galinca postigao je Ganžulić u 43. minuti susreta. Kadeti su pak, pod vodstvom trenera Dalibora Gorupića, svoja tri boda ispustili u samoj završnici utakmice. Mlade Farmaceute u vodstvo je u 28. minuti doveo Kranclbinder, dok su Sesvećani izjednačili deset minuta prije kraja susreta.

Valja istaknuti da su obje utakmice igrane po izrazito jakom i neugodnom vjetru. Pioniri su s novom pobjedom stigli do svog 25 boda i diobe desetog mjesta, dok su kadeti ostali na 13. mjestu s 22 boda. U idućem kolu mladi Slavenaši će odmjeriti snage s vršnjacima Istre.

KADETI: Slaven Belupo -Sesvete