FOTO Tomislav-Radnik razbio Osvit u Đelekovcu

Iznenađujuće visoku i laganu pobjedu upisali su nogometaši Tomislav-Radnika u prvoj utakmici 19. kola Prve županijske nogometne lige. Na gostovanju u Đelekovcu kod Osvita slavili su rezultatom 0:4.

Momčad iz Žabna sve je riješila već u prvom poluvremenu kada je stigla do velike prednosti od tri pogotka. Prvo je u 29. minuti domaćina načeo Dubravec, a samo dvije minute kasnije za 0:2 precizan je bio Kusobrk.

Gol koji je odnio svaku nadu Osvitu da bi se mogao vratiti u utakmicu vidjeli smo u posljednjoj minuti prvog dijela kada je za visokih 0:3 zabio Miklečić. U nastavku susreta momčad trenera Siniše Buđe postigla je još jedan pogodak i slavila s visokih 0:4. I više nego uvjerljivu pobjedu potvrdio je Sičaja.

Preostale utakmice 19. kola igrat će se s početkom u 16 sati.