Četvrtak, 3. listopada 2024.

Odigrana je prva utakmica 17. kola Prve županijske nogometne lige. Zanimljivu utakmicu gledali smo u Drnju gdje je Miklinovec bio na pragu velikog izenađenja protiv Tomislava.

U prvom poluvremenu gledali smo izjednačenu utakmicu. Obje ekipe imale su po jednu priliku. Miklinovčani su svoju iskoristili preko Jurića, dok je šansu domaćina izvrsnom reakcijom obranio golman Perković. Nakon prvih 45 minuta rezultat je bio 0:1.

U nastavku susreta Drnjačani su pokušali doći do izjednačenja, dok su Miklinovčani vrebali šanse iz kontre. Posljednjih 15-ak minuta domaćin je igrao s igračem više nakon što je Šimunić zaradio crveni karton, a izjednačujući pogodak vidjeli smo u 95. minute kada je Rac iz sumnjive situacije zabio za konačnih 1:1.

Preostale utakmice 17. kola igrat će se sutra.