Četvrtak, 3. listopada 2024.

Iza nas je 18. kolo Prve županijske nogometne lige. Danas smo gledali šest zanimljivih utakmica, dok je jedna, ona u Legradu, odigrana jučer.

U odličnoj utakmici u Žabnu u dvoboju imenjaka vidjeli smo po pogodak sa svake strane. Za Tomislav-Radnik zabio je Kukec, a za Tomislav Rac.

Identičan rezultat vidjeli smo i na utakmici u Novigradu gdje su po bod osvojili Drava i Borac. Za domaćina je zabio Horvatinović, a za goste Ivandija.

Miklinovec je do tri boda na svom travnjaku došao protiv Osvita. Sve ključno dogodilo se u prvih 15 minuta kada su Hruška i Jakupić zabili za 2:0. Bio je to i konačan rezultat utakmice.

Bratstvo je slavilo na gostovanju u Ivancu rezultatom 1:3, a ključnim igračem pokazao se Vidaković s dva pogotka. Ferdinandovac je svladao Prekodravac s minimalnih 1:0.

Još jučer Graničar je u Legradu s minimalnih 1:0 svladao molvarsku Mladost, a jedini strijelac bio je Valent sredinom drugog poluvremena.