Subota, 4. svibnja 2024.

Odigrane su sve utakmice 16. kola Druge županijske nogometne lige.

GOŠK iz Gotalova upisao je vrlo važnu pobjedu koja ga je vratila u igru za ostanak u drugoligaškom društvu. U pravom spektaklu na svom je travnjaku svladao Reku rezultatom 4:3.

Gosti su već u sedmoj minuti vodili pogocima Radanovića i Đuraševića, ali je domaćin do kraja poluvremena izjednačio autogolom Mihelčića te pogotkom Grozdeka. Za potpuni preokret zabio je ponovno Grozdek, dok je na visokih 4:2 povisio Rožmarić. Gosti su do kraja utakmice uspjeli tek smanjiti rezultat preko Đuraševića.

Podravec je do nove pobjede stigao u utakmici protiv Rudara. Pogodak Buzine u 45. minuti i Kovača s ‘bijele točke’ u 70. bili su dovoljni za nova tri boda za momčad iz Torčeca.

Do važna tri boda stigla je i Lipa koja je u Hlebinama svladala Viktoriju s minimalnih 1:0. Dugo je domaćin lomio otpor gostiju, a pogodak odluke zabio je Sabolić tri minute prije kraja susreta.

Još jučer sigečka Mladost je slavila u Herešinu protiv Omladinca s 1:3, Starigrad je bio uvjerljiv protiv Prugovca s 1:4, bregovska Mladost i Fugaplast odigrali su 0:0, a Tehnika je s minimalnih 1:0 bila bolja od Hrvatskog bojovnika.