Petak, 3. svibnja 2024.

Odigrane su prve dvije utakmice 16. kola Prve županijske nogometne lige. Treća, koja se trebala igrati u Ždali između Prekodravca i Kalinovca, odgođena je zbog kišom natopljenog terena.

U Koprivnici je molvarska Mladost u potpunosti zasluženo razbila Miklinovec rezultatom 0:3. Molvarci su na poluvrijeme otišli s minimalnom prednošću koju im je donio Marić lijepim pogotkom iz slobodnog udarca. U nastavku susreta stvari je u svoje ruke preuzeo napadač gostiju Szabo koji se dva puta lijepo snašao u 16 metara domaćina i poentirao za važnu pobjedu Molvaraca.

U Legradu su snage odmjerili Graničar i Tomislav-Radnik. U zanimljivoj utakmici slavili su Legrađani koje je u vodstvo doveo Rošćić. Gosti su ispjeli izjednačiti, ali je Hlebar ponovno doveo domaćina u vodstvo. Kasnije se pokazalo da je 2:1 bio i konačan rezultat.

Preostale utakmice igrat će se sutra, dok će termin susreta u Ždali biti naknadno određen.