Srijeda, 2. listopada 2024.

FOTO Juniori Slaven Belupa ‘petardom’ ispratili Hrvatski dragovoljac i ‘skočili’ na drugo mjesto

Juniori Slaven Belupa razbili su Hrvatski dragovoljac na koprivničkom Gradskom stadionu u 15. kolu Prve hrvatske nogometne lige. Rezultat nakon 90 minuta bio je i više nego uvjerljivih 5:0 za mlade Farmaceute.

Momčad trenera Ivice Sertića do vodstva je došla u 19. minuti, a strijelac pogotka bio je Dolček. Iako su Slavenaši imali više od igre u prvih 45 minuta na odmor se otišlo rezultatom 1:0.

I u nastavku susreta dominirali su Farmaceuti, ali su do drugog pogotka stigli tek u 80. minuti. Precizan je bio Mlinarić. Pogodak za 2:0 u potpunosti je slomio otpor Zagrepčana pa su golovi u zadnjih 10 minuta padali kao na traci.

Do kraja susreta u strijelce su se uspjeli upisati Mladen i Jagarinec, dok je svoj drugi pogodak na utakmici postigao Dolček. Ovom pobjedom juniori su skočili na drugo mjesto prvenstvene ljestvice s 26 osvojenih bodova, četiri manje od prvoplasiranog Dinama.