Nedjelja, 5. svibnja 2024.

PRIJATELJSKA UTAKMICA Farmaceuti u Legradu uvjerljivo izgubili od zagrebačkog trećeligaša

Nogometaši Slaven Belupa, oni koji su igrali manje ili nisu igrali u subotu protiv Ferencvarosa u Budimpešti, izgubili su s neugodnih 0:3 u prijateljskom susretu igranom u Legradu protiv zagrebačkog trećeligaša Dubrave Tim kabel.

Već na poluvremenu Farmaceuti su gubili s 0:2, a u nastavku susreta gosti, koji su trenutno šestoplasirana momčad Treće hrvatske nogometne lige Zapad, postigli još jedan pogodak. Iznenađujući je ovo poraz s obzirom na to da je ‘druga ekipa’ od kad je klupu preuzeo trener Tomislav Ivković redovito i sigurno ‘rješavala’ drugoligaše i trećeligaše.

Utakmica je igrana u Legradu jer su iz kluba htjeli sačuvati terene za buduće treninge i utakmice. Podsjetimo, Slaven će u petak gostovati u Zaprešiću kod Intera u prvom proljetnom kolu Prve hrvatske nogometne lige. Utakmica će se igrati s početkom u 18 sati.

SASTAV: Kurtanjek (Šugić) – Međimorec, Jovičić, Šarlija – Rebernik, Brković (Tatar), Arap, Vrljičak – Mladen, Dolček, Bogojević. Trener: Tomislav Ivković.