Nedjelja, 2. lipnja 2024.

Podravkašice bez greške i u Ivaniću, Turk zabila devet komada

Rukometašice Podravke Vegete upisale su još jednu uvjerljivu prvenstvenu pobjedu. U 15. kolu Prve hrvatske rukometne lige slavile su na gostovanju kod Ivanića rezultatom 34:18.

S obzirom na to da je domaća ekipa tek pretposljednja na prvenstvenoj ljestvici očekivao se puno lakši posao za naše rukometašice. U prvom poluvremenu rezultat je bio 13:10 u korist Podravke što dovoljno govori o tome da nije sve išlo prema planu trenerice Snježane Petike.

U nastavku susreta Podravkašice su ubacile i brzinu više, pogotovo Ana Turk koja je bila najefikasnija igračica susreta s devet postignutih pogodaka, te su napravile osjetniju prednost. Na kraju je susret završio s uvjerljivih plus 16 za Podravku.

Naše rukometašice u idućem će kolu u sportskoj dvorani koprivničke Gimnazije Fran Galović ugostiti Trešnjevku. S obzirom na ‘mrtvu utrku’ za prvo mjesto s Lokomotivom pobjeda će kao i uvijek biti imperativ.