Subota, 11. svibnja 2024.

FOTO/VIDEO Hangarovci u novoj godini sa starim navikama, Vidovec razbijen u Koprivnici

Rukometaši Koprivnice Hangar 18 nastavili su s navikama iz jesenskog dijela prvenstva. Na otvaranju drugog dijela sezone, u sklopu 11. kola Treće hrvatske rukometne lige Sjever lagano su svladali drugu ekipu Vidovca rezultatom 37:23.

Od samog početka utakmice Hangarovci su držali konce igre u svojim rukama što je dalo mogućnost treneru Branku Krajačiću da već u prvom poluvremenu rotira sve svoje igrače. Sve je bilo riješeno već nakon 30 minuta igre kada je rezultat bio 18:8.

U drugom poluvremenu Hangarovci su rutinski održavali prednost koja je na kraju bila visokih plus 14. Najefikasniji u redovima Koprivnice bio je Kovačić sa šest postignutih golova.

Tako je Koprivnica ostala na stopostotnom učinku nakon 11 odigranih kola. Idućeg vikenda naši rukometaši gostuju kod druge ekipe Čakovca koja trenutno četvrtoplasirana momčad lige s 13 osvojenih bodova.