BADMINTON Nika i Mihael upisali odlične rezultate na prvom ovogodišnjem natjecanju za Kup

Mladi koprivnički badmintonaši vratili su se s odličnim rezultatima s prvih ovogodišnjih turnira Hrvatskog kupa.

Natjecanja za mlađe juniore, kadete i mlađe kadete održana su 27. i 28. siječnja u Čakovcu u organizaciji BK Međimurje, a mladi članovi Badminton kluba Koprivnica osvojili su ukupno četiri medalje.

Nika Matovina osvojila je zlatnu medalju u kategoriji U-15 (kadetkinje). U parovima je s Jelenom Buchberger iz Velike Gorice osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju.

Mihael Pjatakov je u kategoriji U-13 (mlađi kadeti) osvojio dva treća mjesta i brončane medalje, pojedinačno i u paru sa suigračem Bojanom Radičevićem iz Bjelovara.

Izvor: BK Koprivnica.