Petak, 26. travnja 2024.

Nogometaši Slaven Belupa odigrali su neriješeno protiv zaprešićkog Intera u prvoj utakmici međunarodnog Arena Cupa.

Prvi su poveli Farmaceuti pogotkom Šarlije u 18. minuti, no Zaprešićani su uspjeli okrenuti rezultat na 1:3 da bi utakmica na kraju završila rezultatom 3:3. Druga dva pogotka zabili su Arap i Međimorec.

SLAVEN BELUPO: Marković, Kitanovski, Katić, Šarlija, Goda, Puclin, Trebotić, Bouadla, Doležal, Delić, Ivanovski (od 60. minute: Marković, Rebernik, Međimorec, Musa, Vrljičak, Vidović, Arap, Dolček, Brković, Mladen, Bogojević)

Na međunarodnom Arena Cupu Slaven se našao u skupini s Interom iz Zaprešića, Borcem iz Banja Luke i Hrvatskim dragovoljcem. U drugoj skupini su zagrebačka Lokomotiva, Zrinjski iz Mostara, vinkovačka Cibalia i slovenski Ankaran.

U sljedećem kolu Arena kupa Slaven Belupo će snage odmjeriti s Borcem iz Banja Luke, a utakmica se igra 24. siječnja u 15 sati.

Podsjetimo, Farmaceuti su jučer, nakon deset dana treninga u Koprivnici, otputovali na drugi dio priprema u Medulin.