Ponedjeljak, 30. rujna 2024.

FOTO/VIDEO: MEMORIJAL BRANIMIR JEDVAJ Startali i stariji pioniri, uzbudljive utakmice dale prve četvrtfinaliste

Nakon što su na Memorijalnom turniru Branimir Jedvaj svu raskoš svog talenta pokazali mlađi pioniri, danas su na parketu sportske dvorane koprivničke Srednje škole zaigrali i stariji pioniri.

Već prvog dana gledali smo i više nego zanimljive utakmice u skupinama A i B te smo dobili prve četvrtfinaliste. Najboljima u grupi A pokazale su se ekipe OŠ Braća Radić i Belupo. Radićevci su pobijedili Podravinu 2 s 2:0 i OŠ SSD Kalnik-OŠ Kalnik s 0:3 dok su protiv Belupa odigrali 0:0. Belupo je pak križevačku ekipu svladao s 1:0, dok je s Podravinom odigrao 2:2 te mu je to bilo dovoljno za drugo mjesto u grupi.

U grupi B pak su najbolji bili NK Križevci i OŠ Antun Nemčić Gostovinski. Križevčani su na putu do prvog mjesta svladali ivanečku Iskru s 2:0 i Nemčiće s 3:0, dok su s Podravinom 1 i Tehničarem odigrali 1:1. Nemčići su pak s Tehničarem odigrali 0:0, Iskru su svladali s 5:0, a Podravinu s 2:0 i tako osvojili drugo mjesto

Natjecanje starijih pionira nastavlja se sutra utakmicama u C i D grupi kada ćemo saznati preostala četiri četvrtfinalista. Sportski program u dvorani Srednje škole starta u devet sati ujutro.

Memorijal Branimir Jedvaj: NK Podravina 1 – OŠ ANG Koprivnica