FOTO/VIDEO Slaven Belupo svladao Inter iz Zaprešića golovima Dolčeka, Kendeša i Mladena

Nogometaši Slaven Belupa koji nisu sudjelovali ili nisu imali značajnu minutažu protiv Istre ovog vikenda u prvenstvu igrali su prijateljsku utakmicu protiv Intera iz Zaprešića te su upisali pobjedu rezultatom 3:0.

Zanimljivo je da su svi pogoci pali u drugom poluvremenu, od toga dva iz jedanaesterca. Precizni su bili Dolček i Kendeš koji je imao priliku postići još jedan pogodak, ali mu je vratar Intera obranio prvi udarac s bijele točke. Za 3:0 zabio je Mladen.

Tako je trener Farmaceuta nastavio s praksom da se u tjednu igraju prijateljske utakmice kako bi igrači koji imaju manju minutažu ‘ulovili’ formu. Pokazalo se to dobrom praksom jer je druga momčad do sada svladala Varaždin, Sesvete i danas Inter.

Sastav Slaven Belupa: Blažević – Delić, Jovičić, Šarlija, Goda – Tatar (Mladen), Arap, Srbljinović, Bogojević, Dolček – Kendeš. Trener: Tomislav Ivković.