Nedjelja, 13. listopada 2024.

Košarkaši Koprivnice upisali prvu pobjedu ove sezone

Košarkaši Koprivnice upisali su prva dva boda u novoj sezoni. U trećem kolu Druge lige Sjever u koprivničkoj sportskoj dvorani Branimir svladali su drugu momčad Podravca iz Virja rezultatom 97:85.

Veliki dio posla Koprivničanci su obavili u prvom poluvremenu kada su u dvije četvrtine napravili prednost od 18 koševa razlike. Gosti su u nastavku susreta uspjeli ublažiti poraz, ali do potpunog preokreta nisu uspjeli doći. Najefikasniji u redovima domaćina bili su Beljan s 27 i Vedriš s 23 postignuta poena.

S prvom pobjedom u novoj sezoni košarkaši Koprivnice odmaknuli su se s dna ljestvice te su sada šestoplasirana momčad lige. U idućem kolu naši košarkaši gostuju kod Virovitice gdje će snage odmjeriti s ekipom koja ima isti broj bodova kao i oni.